


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
кадр для фотографії прямокутного, 23,5 см, колір - золотий antik, розмір фотографії - 13*18 см (450-218)
Стаття: 450-218
Колекція: золото
4Упаковка: Біла картонна коробка
nome of Drases: 1
Матеріал: & nbsp; Polystone
4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 13 см |
| Висота зображення | 18 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина багета | 16 мм |
| Ширина рамки | 19 см |
| Висота рамки | 23.5 см |
- Ціна: 540 ₴
