

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвічник 68 см на 3 свічки, хром (2 шт.) (2011-019)
- Ширина, см 18
- Долина, см 39
- Висота, см 68
- Упаковка, шт 2
- Матеріал - Метал
Уточений весільний декор стане візитною карткою весілля. Може зробити свято незвичайним, красивим і чарівним. Підсвічники та підставки колекції Ренесанс придасть романтичного і легкого настрою розвагу. Свічники також можуть допомогти організувати чудове освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Ширина підсвічника | 390 мм |
| Глибина підсвічника | 180 мм |
| Висота підсвічника | 680 мм |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 280 ₴/упаковка
