
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Книга-сейф "Шторм" на ключі 26*17*5 см (0001-037)
Характеристики:
Розмір: 26*17*5 см
Матеріал: метал, щільний картон, шкірозамінник
Особливості:
- Сейф має вигляд як справжня книга, можна поставити на полицю й ніхто не виявить його.
- Сейф складається з двох частин. Зовні щільний картон, а всередині — неіржавка сталь.
- Безпечна міцна металева конструкція, можна зберігати гроші, ювелірні вироби або будь-які інші речі.
- Застосовувати можна вдома, в офісі, у магазині, у школі, у гуртожитку тощо
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Виробник | Elis |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня ширина | 170 мм |
| Зовнішня глибина | 50 мм |
| Зовнішня висота | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 780 ₴
