




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автотент, тент пляжний Mimir Х-2018
Тент легко кріпиться до кузова автомобіля й утворює великий навіс. Досить великий розмір дає змогу сховатися від сонця й від дощу великої компанії. Тканина не блякне, легко переться й очищається від бруду. Також може використовуватися як додатковий захист намету або самостійний намет.
У комплекті:
- алюмінієві кілочки — 4 шт.
- опорні стійки з металу — 2 шт (1.8 м)
- перехресна стійка — 1 шт (2,6 м)
- стійки з фібергласу — 2 шт (4,5 м)
- стропи — 4 шт (2,7 м)
- шнури, що закріплюють, з гаками
- чехол
Матеріал: 210T Ripstop Polyester, PU1500MM
Розмір: 200 х 350 см
Вага: 4,1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mimir Outdoor |
| Тип виробу | Тент |
| Колір | Синій |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Каркас палатки/тента | Зовнішній |
| Стан | Новий |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 1500 мм вод. ст. |
| Дуги | |
| Дуги | Фіберглас |
| Вага | |
| Вага | 4.1 кг |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 350 см |
| Ширина | 200 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
- Ціна: 3 205 ₴


