


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька для годинника 6 відділень 32.5*10*9 см, колір чорний (0505-004)
Ширина — 32.5 см
Довжина — 10 см
Висота — 9 см
Матеріал — Шкірзамінник

Скриньки для годинника — чудовий подарунок для всіх без винятку власників годинника. З допомогою компактного боксу можна демонструвати свою колекцію й дбайливо зберігати її. Весь годинник у скриньці, яку ви подаруєте, збереже свою якість надовго.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Основні | |
| Виробник | Elis |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 6 шт. |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
- Ціна: 715 ₴

