

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька для годинників і браслетів 17.7*16.8*9.5 см, колір чорний (0505-003)
Ширина - 17.7см
Довжина — 16.8 см
Висота — 9.5 см
Кількість відділень - 6
Зовнішнє оздоблення: Шкірзамінник
Внутрішнє оздоблення: чорний велюр

Місткий органайзер допоможе красиво та дбайливо зберігати колекцію Вашого годинника. Бокс прикрашений віконцем із міцного оргскла.
Усередині 6 моделей годинника зберігаються на м'яких подушках, які легко виймаються. Для додаткового захисту органайзер обладнаний замочком.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Основні | |
| Виробник | Elis |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 6 шт. |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Фігурна |
| Стан | Нове |
- Ціна: 780 ₴

