


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скринька для годинників і браслетів 24*20*9.5 см, колір білий (0505-002)
Ширина — 24 см
Довжина — 20 см
Висота — 9.5 см
Кількість відділень - 8
Зовнішнє оздоблення: шкірозамінник
Внутрішнє оздоблення: бежевий велюр.

Місткий органайзер допоможе красиво та дбайливо зберігати колекцію Вашого годинника. Бокс прикрашений віконцем із міцного оргскла.
Усередині 8 моделей годинника зберігаються на м'яких подушках, які легко виймаються. Для додаткового захисту органайзер обладнаний замочком.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Основні | |
| Виробник | Elis |
| Матеріал корпусу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість | 8 шт. |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для зберігання годинників |
| Внутрішня обробка | Оксамит |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Фігурна |
| Стан | Нове |
- Ціна: 900 ₴

