
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа настільна 51 см із декором Папуга та тканинним абажуром, колір — чорний із золотом (232-708)
Артикул: 232-708
Розмір: 25*25*51 см, цоколь E27
Паковання: Біла картонна коробка
Кількість дизайнів: 1
Матеріал: Полістоун , Тканина , Метал , Полиэстер
Кількість в уп: 1

Основні функції декоративних ламп:
1. Декор приміщення.
2. Додаткове джерело світла.
3. Зонування простору.
4. Основне джерело світла для створення романтичної атмосфери.
Настільна лампа, крім її робочої функції, є важливою частиною загального інтер'єру приміщення, тому має гармонійно вписуватися в його простір! Завдяки великій різноманітності моделей, можна підібрати варіант саме для вашого інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Настільна лампа |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 510 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 250 мм |
- Ціна: 1 280 ₴

