
Рамка для фото Листя 21 см, колір — Жовте та червоне золото, матеріал полістоун (OF 450-182)
Артикул:450-182
Розмір: 18*2*22.5 см, розмір фото — 10*15 см
Паковання: картон
Кількість дизайнів: 1
Матеріал: Полістоун
Кількість в уп: 1

Фоторамка — це класичний подарунок, який не виходить із моди. Вона приносить багато позитивних емоцій і відчуття ностальгії.
У нашому асортименті Ви завжди зможете знайти продукцію для будь-якого свята — як сімейного, так і офіційного. А предмети декору, представлені в нас, задовольнять потреби як цінителів сучасного, так і прихильників класичного стилів в оформленні інтер'єрів.
Наш широкий асортимент, вигідні умови співпраці й оптимальні ціни будуть Вам цікаві і ми стануть партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина багета | 2 мм |
| Ширина рамки | 18 см |
| Висота рамки | 22.5 см |
- Ціна: 640 ₴

