
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дзеркало Астра 41 см, колір — зістарене золото, матеріал полістоун (450-823)
Артикул:450-823
Колекція: Золото
Розмір: 41*3*41см
Паковання: коричневий картон
Кількість дизайнів: 1
Матеріал: Полістоун
Кількість в уп: 1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Форма | Кругла |
| Колір | Золотистий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 410 мм |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Товщина | 30 мм |
- Ціна: 2 540 ₴
