
Декоративна статуетка Лошадка-кача, 34.5см, колір - білий з золотом (218-709)
Артикуул:218-709
Збірка: Сніжна мрія
Розмір: 34.5*9 помножити на 30.5см
Пакування: коричневий картон
Кол-во дизайну:1
Матеріал: Полістоун
Кол-во в уп:1

Наш магазин подарунків працює з головними виробниками подарункової продукції та речей інтер’єру.
Ми вивчаємо сучасні тенденції розвитку промисловості. Ми відвідуємо більшість спеціалізованих виставок. Це дозволяє нам іти в ногу з часом, стежити за усіма новинками і надавати постійно оновлюваний асортимент, який відповідає актуальним потребам сучасного ринку.
В нашому асортименті Ви завжди зможете знайти товари для будь-якого свята - як сім'ї, так і офіційного. А предмети декорації, представлені у нас, задовольнять потреби як цінностей сучасного, так і прихильників класичного стилю в оформленні інтер'єрів.
Ми сподіваємося, що наш широкий асортимент, сприятливі умови співпраці і оптимальні ціни будуть вам цікаві і ми станемо партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полістоун |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 510 ₴/комплект
