


Підсвічник декоративної Шишки на 3 свічки, 22см, колір - коричневий з золотом (218-809)
Артикуул:218-809
Колекція: Еко-шик
Розмір:2 помножити на 12,5 помножити на 11см
Пакування: коричневий картон
Кол-во дизайну:1
Матеріал: Полістоун
Кол-во в уп:1

Наш магазин подарунків працює з головними виробниками подарункової продукції та речей інтер’єру.
Ми вивчаємо сучасні тенденції розвитку промисловості. Ми відвідуємо більшість спеціалізованих виставок. Це дозволяє нам іти в ногу з часом, стежити за усіма новинками і надавати постійно оновлюваний асортимент, який відповідає актуальним потребам сучасного ринку.
В нашому асортименті Ви завжди зможете знайти товари для будь-якого свята - як сім'ї, так і офіційного. А предмети декорації, представлені у нас, задовольнять потреби як цінностей сучасного, так і прихильників класичного стилю в оформленні інтер'єрів.
Ми сподіваємося, що наш широкий асортимент, сприятливі умови співпраці і оптимальні ціни будуть вам цікаві і ми станемо партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина підсвічника | 220 мм |
| Глибина підсвічника | 110 мм |
| Висота підсвічника | 125 мм |
| Кількість місць для свічок | 3 |
| Тип підсвічника | настільний (камінний) |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 728 ₴
