
Декоративна статуетка Лошадка-кача, колір - коричневий з золотом 30см (218-870)
Артикул:218-870
Колекція: Еко-шик
Розмір: 27 помножити на 7,5 помножити на 29.5
Пакування: коричневий картон
Кол-во дизайну:1
Матеріал: Полістоун
Кол-во в уп:1
Наш маг
азин подарунків працює з провідними виробниками подарункової продукції та речей інтер’єру.
Ми вивчаємо сучасні тенденції розвитку промисловості. Ми відвідуємо більшість спеціалізованих виставок. Це дозволяє нам іти в ногу з часом, стежити за усіма новинками і надавати постійно оновлюваний асортимент, який відповідає актуальним потребам сучасного ринку.
В нашому асортименті Ви завжди зможете знайти товари для будь-якого свята - як сім'ї, так і офіційного. А предмети декорації, представлені у нас, задовольнять потреби як цінностей сучасного, так і прихильників класичного стилю в оформленні інтер'єрів.
Ми сподіваємося, що наш широкий асортимент, сприятливі умови співпраці і оптимальні ціни будуть вам цікаві і ми станемо партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полістоун |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 360 ₴/комплект
