


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
керамічна ваза & quot; дівчина в квітках & quot; сірий колір 30 см 8723-010
-
ширина -14 & nbsp; cm
-
висота - 30 & nbsp; cm
-
внутрішній діаметр - 10,5
-
матеріал - кераміка
Наш магазин подарунків працює з провідними виробниками подарункових продуктів та предметів інтер'єру.
Ми вивчаємо сучасні тенденції для розвитку галузі. Ми відвідуємо більшість спеціалізованих виставок. Це дозволяє нам не відставати від часу, стежити за всіма новими продуктами та пропонувати постійно оновлений асортимент, що відповідає поточним потребам сьогоднішнього ринку. У нашому асортименті ви завжди можете знайти продукти для будь -якого відпочинку - як сімейного, так і офіційного. А предмети декору, представлені з нами, задовольнять потреби як цінителів сучасних, так і прихильників класичних стилів в дизайні інтер'єрів. 4 4 = 3242359880 "style =" Ширина: 325px; висота: 115px; " />| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elis |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр вази | 105 мм |
| Ширина вази | 140 мм |
| Висота вази | 300 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Колір | Сірий |
| Декоративне оформлення | Ліплення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність ручки | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип ємності | ваза |
| Артикул | 8723-010 |
- Ціна: 1 259 ₴
