

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elis |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина вази | 130 мм |
| Висота вази | 200 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма вази | Фігурна |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 408 ₴


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elis |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина вази | 130 мм |
| Висота вази | 200 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Форма вази | Фігурна |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |