
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка для фото прямокутна, 23,8*2,5*29 см, розмір фото — 13*18 см, золото, полістоун (450-254)
Артикул:450-254
Колекція: Золото
Розмір: 23,8*2,5*29см, розмір фото — 13*18 см
Матеріал: Полістоун
Кількість в уп: 1

Фоторамка — це класичний подарунок, який не виходить із моди. Вона приносить багато позитивних емоцій і відчуття ностальгії.
У нашому асортименті Ви завжди зможете знайти продукцію для будь-якого свята — як сімейного, так і офіційного. А предмети декору, представлені в нас, задовольнять потреби як цінителів сучасного, так і прихильників класичного стилів в оформленні інтер'єрів.
Наш широкий асортимент, вигідні умови співпраці й оптимальні ціни будуть Вам цікаві і ми стануть партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 13 см |
| Висота зображення | 18 см |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Тип | Рамка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина багета | 25 мм |
| Ширина рамки | 23.8 см |
| Висота рамки | 29 см |
- Ціна: 680 ₴

