
Набір банок з ложками (2 шт.) 350 мл 19.8*8.8*17 см, на бамбуковій підставці Naturel, білий (289-397)
Артикул: 289-397
Розмір: 350 мл,19.8*8.8*17см
Паковання: Біла картонна коробка
Кількість дизайнів: 1
Матеріал: бамбук, порцеляна
Кількість в уп: 1
Кількість у ящ: 24

Наш магазин подарунків працює з провідними виробниками подарункової продукції та предметів інтер'єру.
Ми вивчаємо сучасні тенденції розвитку галузі. Відвідуємо більшість спеціалізованих виставок. Це дає змогу нам йти в ногу з часом, стежити за всіма новинками та пропонувати щораз оновлюваний асортимент, що відповідає актуальним потребам сьогодення.
У нашому асортименті Ви завжди зможете знайти продукцію для будь-якого свята — як сімейного, так і офіційного. А предмети декору, представлені в нас, задовольнять потреби як поціновувачів сучасного, так і прихильників класичного стилів в оформленні інтер'єрів.
Ми сподіваємося, що наш широкий асортимент, вигідні умови співпраці й оптимальні ціни будуть Вам цікаві, і ми будемо партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Об`єм | 800 л |
| Висота | 147 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 100 мм |
| Матеріал | Кераміка |
| Тип | Банка |
| Колір | Білий |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
- Ціна: 578 ₴
