
Статуетка Совонька на пеньці 15.5*12.5*27.5 см, колір — білий, у пакованні 2 шт. (218-918)
Артикул: 218-918
Колекція: Екошик
Розмір:15.5*12.5*27.5см
Паковання: коричневий картон
Кількість дизайнів: 1
Матеріал: Полістоун
Кількість в уп:2
У продаж відпускається тільки пакованням. Ціна вказана за паковання.

Наш магазин подарунків працює з провідними виробниками подарункової продукції та предметів інтер'єру.
Ми вивчаємо сучасні тенденції розвитку галузі. Відвідуємо більшість спеціалізованих виставок. Це дає змогу нам йти в ногу з часом, стежити за всіма новинками та пропонувати щораз оновлюваний асортимент, що відповідає актуальним потребам сьогодення.
У нашому асортименті Ви завжди зможете знайти продукцію для будь-якого свята — як сімейного, так і офіційного. А предмети декору, представлені в нас, задовольнять потреби як поціновувачів сучасного, так і прихильників класичного стилів в оформленні інтер'єрів.
Ми сподіваємося, що наш широкий асортимент, вигідні умови співпраці й оптимальні ціни будуть Вам цікаві, і ми будемо партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полістоун |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 070 ₴/комплект
