
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотоколаж "Згадання дитинства" 35*29*2 см, білий, пластик (2004-048)
Ширина - 2см
Довжина — 35 см
Висота — 29 см
Матеріал — пластик, скло

Найвдаліші та незабутні знімки хочеться повісити на стінку та милуватися ними день у день або ж переглядати в гарному альбомі. Рамка для фото один із найкращих подарунків, який можна подарувати близькій людині. Вона збереже ваші загальні спогади та стане прикрасою інтер'єру.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Функціональне призначення рамки | для фотографій |
| Місткість зображень | 8 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри рамки | |
| Ширина рамки | 2.5 см |
| Висота рамки | 62 см |
| Довжина багета | 52 см |
- Ціна: 400 ₴

