

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рамка для фото Гепард 18.3*3*20.5см.фото 10*15см,сталевий, полістоун (450-200)
Артикул:450-182
Розмір: 18*2*22.5 см, розмір фото — 10*15 см
Паковання: коричнева картонна коробка
Кількість дизайнів: 1
Матеріал: полістоун
Кількість в уп: 1

Фоторамка — це класичний подарунок, який не виходить із моди. Вона приносить багато позитивних емоцій і відчуття ностальгії.
У нашому асортименті Ви завжди зможете знайти продукцію для будь-якого свята — як сімейного, так і офіційного. А предмети декору, представлені в нас, задовольнять потреби як цінителів сучасного, так і прихильників класичного стилів в оформленні інтер'єрів.
Наш широкий асортимент, вигідні умови співпраці й оптимальні ціни будуть Вам цікаві і ми стануть партнерами на довгі роки.
| Габаритні розміри рамки | |
|---|---|
| Ширина багета | 2 мм |
| Ширина рамки | 18 см |
| Висота рамки | 22.5 см |
| Основні | |
| Виробник | BonaDi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рамка |
| Кількість віконець | 1 шт. |
| Місткість зображень | 1 шт. |
| Ширина зображення | 10 см |
| Висота зображення | 15 см |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 560 ₴

