




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кейс скринька "Перлина" 22*15*19см., метал, (9035-006)
Характеристики
- Ширина - 17 см
- Довжина - 18 см
- Висота - 18 см
- Матеріал - Метал

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Метал |
| Музична скринька | Ні |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 180 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 760 ₴
