


Крихітний керамічний великий (2010)
Розміри 27 x 22 x 17 см
Наш магазин подарунків працює з головними виробниками подарункової продукції та речей інтер’єру.
Ми вивчаємо сучасні тенденції розвитку промисловості. Ми відвідуємо більшість спеціалізованих виставок. Це дозволяє нам іти в ногу з часом, стежити за усіма новинками і надавати постійно оновлюваний асортимент, який відповідає актуальним потребам сучасного ринку.
В нашому асортименті Ви завжди зможете знайти товари для будь-якого свята - як сім'ї, так і офіційного. А предмети декорації, представлені у нас, задовольнять потреби як цінностей сучасного, так і прихильників класичного стилю в оформленні інтер'єрів.
Ми сподіваємося, що наш широкий асортимент, сприятливі умови співпраці і оптимальні ціни будуть вам цікаві і ми станемо партнерами на довгі роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Кераміка |
| Висота | 260 мм |
| Верхній діаметр | 110 мм |
| Нижній діаметр | 170 мм |
| Декоративне оформлення | Розпис |
| Тип ємності | Глечик |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Наявність ручки | Так |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 640 ₴
